Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom székletébe...

3 hónapos kislányom székletében sok a fehér darabka. miért van ez?

Figyelt kérdés
Két és fél, három óránként szoptatom a kislányomat, nagyon nehezen várja ki a következő etetést, de azt mondták hogy ne adjak neki gyakrabban enni, mert nem tudja megemészteni a tejcsit, és azért vannak a fehér darbkák. Mit tegyek?
2009. jan. 11. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom is három hónapos és ugyanilyen darabkás a széklete. A tejci miatt van. Nyugi.

Azt a túrósabbját nem emészti meg még a bendője.

2009. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nalunk is ugyanez a helyzet. Igaza van az elottem szolonak. Azt viszony nem ertem, miert kell 3 orat varni az etetessel? az anyatej emesztesi ideje masfel ora, szoval nem meglepo, ha a pici ehes. En igeny szerint szoptatom, amikor o keri, igy sose nyugos a lelkem, mert tele a pocija:)
2009. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 gyermekem van, így már én is utánaolvastam ennek a dolognak. Nem probléma az ilyen széklet, de mindenképpen igény szerint szoptass.
2009. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!