Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az mit jelent ha lányom...

Az mit jelent ha lányom székletében fehér valamik vannak és nem olyan sok a széklet?

Figyelt kérdés
kevés lenne a tej? pedig van.mitől lehet?
2009. máj. 9. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit nem emésztett meg.Teljesen normális és ártalmatlan jelenség.Nincs összefüggésben a tejed mennyiségével és minőségével,ráadásul a tápszeres babáknál is előfordul.
2009. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fehér túrószerű valamik megemésztetlen tejre utalhatnak. A babámnak sűrűn volt ilyen a pelusában az első hetekben, mert túlette magát és a felesleg csak átfolyik rajtuk ilyenkor. Igaz, az én babám anyatejes, tápszereseknél nem tudom hogy mükszik.
2009. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vál.vok.Nekem volt anyatejes,anyatejes+tápszeres,tápszeres a babám,ezért írtam,h a tápszeresnél is előfordul.
2009. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!