Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babával milyen programok...

1éves babával milyen programokat javasoltok? Többi lent, kicsit összetett

Figyelt kérdés

Sziasztok


kicsit azért bonyolultabb

1 éves már megy egyedül, babakocsi esélytelen

apa is itthon van minden du 2 től, de ötletünk sincs mit kezdhetnénk a sok szabadidőnkkel


Az a baj, hogy nem nagyon szeret csavarogni a gyerkőc, egyszerűen unja, hiába se vásárlás, se kirándulás, pedig olyan szép idő van...


meg aztán fél 4 kor már sötét van


utánna??ti miket csináltok?hátha kapok néhány jó ötletet


Mindig gondolok rá, hogy elmegyünk ide-oda, de max 1 óra az az idő amíg azt mondom jól érzi magát


aztán semmivel nem tudunk neki jót tenni

ellennék én egész nap az állatkertben, vinném vásárolgatni, vagy csak úgy kirándulni

De most már a 1,5 órás vásárlást is nélküle oldjuk meg, ő inkább itthon a saját helyén érzi jól magát


Nagyszülők vidéken, na oda sem lehet menni, hosszú az út, szenved, és ott sem jó neki semmi:((

Nemtudom

néha azt érzem én csinálok rosszul valamit, vagy valamit nagyon elrontottam


punnyadósak vagyunk, lehet ezt érzi rajtunk, hogy nem vagyunk túl aktívak:(((


2010. nov. 15. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
játszótérre,játszóházba szoktatok menni.Mi elég sűrűn megyünk játszótérre,nagyon szereti a fiam,mindent kipróbálunk,ami a korának megfelelő,meg zenebölcsibe is járunk heti egyszer.Ott találkozik hasonló korú gyerekekkel,sok a játék,énekelünk,mondókázunk.Sajnos akor is vinni kell szerintem,ha nem akarja,mert később félős lesz,nehezen fog kapcsolatokat kialakítani.Persze csak fokozatosan szoktasd hozzá az idegenekhez.Ha van hasonló korú kisbabás ismerősöd,akkor hívd el magatokhoz,aztán látogassátok ti meg őket,utána mehet a többi.
2010. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

aprónként szoktasd a kimozdulásra.pl vegyél neki egy bébitaxit,vagy kismotort és azzal kezdjetek el kimozdulni,először csak az utcában,aztán a játszótérre.

többi gyerekkel hogy van ?mert mehetnétek többen is.

mi pl úgy voltunk,hogy hétfőnként zenefoglalkozás,aztán haza séta,majd udvaron játszott.evés alvás és újra mentünk ki.Vagy a kis barátokkal.Most hogy van kistesó is,kicsit nehezebb,de a kicsit magamra kötöm,és ugyanúgy tudunk akármit csinálni.

2010. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is játszótérre és játszóházba járunk. Kezdetben elég csak fél óra, aztán úgyis megszereti. Ott meg tudtok ismerkedni más babákkal is, aztán mehettek együtt. Ha pestiek vagytok, eljöhettek velünk akár, nekem is egy éves a kisfiam.
2010. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

játszóházat soha nem próbáltuk még


1 évesen lehet menni?hoyg működik?

2010. nov. 15. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

mi játszótérre járunk, ha meg besötétedik mostanéban egy babás barátnőm jön át, vagy mi hozzá .

a játszóház nem "működik"... csak van. odaviszed, fizetsz, aztán játszotok a sok sok játékkal. :))))))

2010. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Mi a Sugárba járunk (Örs v. tér), lehet menni 1 évesen is. Vannak csúszdák, hinta, puha a padló a baba részen, vannak babajárgányok, stb... nézd meg a honlapjukat [link] Egy óra kb. 9OO Ft, max. 2 felnőtt kísérő mehet.
2010. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!