Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni tudó babának (11hós)...

Járni tudó babának (11hós) milyen téli cipőt/csizmát javasoltok?

Figyelt kérdés

Néztem Siestát, de hát nem igazán vagyok vele megelégedve, kemény is a talpa,magas is a szára...


Nektek mi vált be?


2011. okt. 19. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A nagylányomnak superfit csizmája volt. Nagyon jó csak egy baj van vele, kissé húzós a ára, bár a siestával egy árban van kb.

A kicsi meg bobbi shoest kapott, az is jónak tűnik és jóval olcsóbb)

2011. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A napokban okosodtam ki nagyon cipőkből és a következőkre jutottam :)

- a talpa legyen viszonylag hajlékony

- ne legyen harántemeléses

- de legyen döntött, azaz supináló

- legyen magas szárú (fogja a bokáját)

Az én babám épp csak kezdte a járást és még sokszor mászik - nálunk az Elefanten vált be (hajlékony a talpa és gumis az orra), ennek (ha jól tudom) olcsóbb, kicsit többet járóknak való változata a Bobby Shoes, mindkettő Deichmann. Ha már biztosan jár, jöhetnek a keményebb talpúak, nekem ebből a magyar Supi+ tűnt minőség-árból a legjobbnak.

2011. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kedves második, és miért nem jó ha harántemeléses a cipő? nem pont annak kellene lennie?
2011. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amíg járni tanul, vagy amikor már elkezd járni, azért nem jó a harántemelős cipő, mert a lábat nem természetes izomfejlődésre kényszeríti (illetve nem sarkallja munkára).


Itt van pár válasz ezzel kapcsolatban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én a Bobbi Shoes cipőket nagyon szeretem, olyanok mintha lányom lábára öntötték volna. (Deichmannba lehet kapni.)

2011. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Superfit. A legjobbak egyike. Hajlékony a talpa, könnyűek, a gyerekem, aki tud már választani a két őszi cipője közül mindig ezt akarja felvenni. Ő csak érzi a különbséget. Én meg látom: úgy fut benne,mint a nyúl. Kevesebbszer esik el, mint a többiben. Csak jókat tudok óla mondani, mindekinek ajánlom.
2011. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fotucsok ***** válasza:
Csak superfit. Nagyon hajlékony a talpa, egyébként egy ortopéd szakorvos fejlesztette ki anno a saját gyerekének. Ha közel laksz Martfűhöz, ahol gyártják, a gyár boltjában 1/3 árért tudod beszerezni. Mi 4.200 Ft-ért vettük.
2011. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!