Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik könyvet ajánlanátok?...

Melyik könyvet ajánlanátok? Suttogó titkai, vagy Suttogó mindent megold?

Figyelt kérdés

Csak cicin alszik el, ha leteszem felébred és kezdődik minden elölről... Kiságyba nem tud aludni, csak köztünk.

Ezen kivül vannak lelki problémák is...anya lettem,párommal már nem sokat tudunk egymással törödni, (amivel NINCS is baj mert gyerek az első, de nehéz hozzászokni)


Szopival is van egy kis probléma, mert hol van tejem hol nincs.


Szóval nektek melyik része segitett jobban?

Mi a véleményetek róluk...

5 hetesek vagyunk


2010. nov. 15. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

húúú

hát ez a része a nehéz a babázásnak!!!

TÜRELEM!!pár hét-hónap és minden jobb lesz

nem olyna mint régen, de hasonló


TÜRELEM!

én is nagyon türelmetlen voltam anno, meg is lett a kára


RELAX!!!CICI-BABA-PELUS-ALVÁS

ennyi!!ezt nagyon nehéz megszokni, sztem nem is lehet, de hidd el könynebb lesz idővel


én a suttogó titkai 1-et venném meg, nekem megvan mind a 2 rész


Most még nagyon pici a baba, ha megfogadod a tanácsokat amik a könyvben vannak menni fog


nem egyszerű, de én azt gondolom ezt fejben is így kell gondolni ahogy írja a csaj.

Mert ha neked más a véleméyned, akkor nem fogsz tudni könnyíteni magatokon

2010. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

5 hetes baba még nagyon kicsi....A fiam a mai napig 8 hónapos cicin alszik el.Ez nem is baj....

Akkor ragd le,mikor már tudod elég mélyen alszik.

2 gyermekem van egyiket sem könyv után nevelem,hanem a saját elveim alapján.A mai napig semmi gondunk.Az,hogy a pároddal kevesebb idötök van egymásra az teljesen normális.Majd késöbb ez is változik.

2010. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

hát erről beszéltem (első vagyok)

ha neked az kell és attól érzed jól magad hoyg veletek alszik és csak cicin alszik el akkor csináld úgy:)) és akor még 1 évesen is csak cicivel fog aludni és veéetek


De ha neked ez kényelmetlen és nem szeretnéd ezt csinálni még 1 év múlva sem, akkor olvass bele a könyvbe

egy kis következetesség nem árt...semmi baja nem lesz a babának ha a saját ágyában alszik el


lehet lepontozni

2010. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj ha alszik fél órát a kezembe és ugy rakom le akkor is felébred és megint cici...alvás és utána megint felébred...! 5 hete ez van semmit nem tudok csinálni, még wc re is akkor kell mennem mikor apa hazaér mert lerakom és ordit...! ezért kéne vmi...mert itt az oldalom sokat olvasom ezt a két könyv cimet de ugyanarra a prob ra mind2 könyvet ajánlják...
2010. nov. 15. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

még mindig az első vagyok


én pl nem tudtam egyszobában aludni a babámmal, pedig úgy készültünk mi is....

egy egy nehezebb nap után egyszerűbb volt ha velem volt egy ágyban, de nekem ez hosszabb távon kényelmetlen volt.


Mai napig egyedül alszik el 7 kor a saját ágyában


én ezt így láttam jónak, és most hawai van minden este:))

Más meg 1 évesen is csak cicin altat és saját ágyában (férj és feleség KÖZÖTT-sztem ez sem normális)és van hogy este 9 kor is még ébren van a gyerek :S

2010. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Első...nem pontozlak le mert nem akarom...mert nem kényelmes hogy köztünk alszik...!!
2010. nov. 15. 12:02
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

attól nem lesz jobb ha felkapdosod mert elkezd sírni


adj cumit neki vagy tedd a kiságyba

amíg wc re mész nyugodtan hagyhatod biztonságos helyen


ez így azért nem normális sztem:S

2010. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen pici korban még nagyon nehéz, minden csak a babáról szól. Még a szopit is csak most tanuljátok együtt. ne akarj mindent egyszerre, azonnal. Idővel jobb lesz, ígérem. (Én is írtam ide kétségbeesett kérdést annakiején... és tényleg jobb lett.)


Most tényleg a baba az első. De hamatosan már többet fog aludni éjszaka, elmúlik a hasfájása, mozgékonyabb lesz, és nem akar folyton ölben lenni. Ahogy egyre nő, nektek is egyre több időtök lesz magatokra és egymásra is. De egyelőre még pontosan ugyanabban a helyzetben vagy, amiben a csimpánzanyuka: rajta lóg a kölyke. :-) Szó szerint és átvitt értelemben is. Hidd el, ez a normális, ez a jó a babának.


Az elalvásról: [link] Egyáltalán nem csoda, hogy cicin alszik el. A prolaktin és az anyatej maga nyugtató hatású, ráadásul a szopómozgás is elringatja a kicsit, befelé fordítja, elaltatja. Hiba lenne ezt elvenni tőle, a szülő kényelme miatt. nyugoidtan alhat veletek, ti meg, ha elaludt, kiosonhattok hogy foglalkozzatok egymással. Gondolom, nem csak az az egy szobátok van. :-)

2010. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nálunk az a baj, este 7 kor fürcsi, utána cici, elalszik egy fél órára lerakom mert megyek fürödni én is, felébred és hajnal 1 ig fent van... és már erre annyira beállt...
2010. nov. 15. 12:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Szoptass fekve, és amikor elaludt a baba, ne tedd át a kiságyába. Nekünk bevált.
2010. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!