Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan könyvet,...

Ajánlanátok olyan könyvet, ami a baba megszületésétől kezdődően hasznos segítség lehet?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet szeretnék beszerezni, amely átfogóan taglalja az olyan témaköröket, mint pl. a szoptatás, a hozzátáplálás, az alvás, vagy akár a nevelés (psziché) és nem csak a baba 1. évére lenne hasznos, hanem akár kisgyermekkorig.

Rengeteg információt olvasok mostanság kisbaba és gyermeknevelés témában, de jól jönne egy olyan könyv, ami minden hasonlót tartalmaz.

Előre is köszönöm.


2011. júl. 31. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Benjamin Spock: Csecsemőgondozás, gyermeknevelés. Ranschburg Jenő: SZülők lettünk, Usborne:Csecsemők és tipegők játékos nevelése
2011. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kismamák nagykönyve

Ezt a könyvet imádtam,alig bírtam letenni a terhességem alatt.

Bemásolom amit írnak róla:



Kismamák nagykönyve

A szülők gyakorlati kézikönyve a fogamzástól a gyermek hároméves koráig

Fenwick, Elizabeth

Magyar Könyvklub

Könyv > Egészség, életmód > Gyermeknevelés

4 242 Ft

(Eredeti ár: 4 990 Ft)

Megtakarítás: 15 %

Szállítás: nem rendelhető


Színes képekkel illusztrált gyakorlati kézikönyv minden leendő anya számára. Az első olyan babakönyv, amely ábrákkal mutatja be az édesanyáknak, hogyan kell ellátni, ápolni, gondozni gyermeküket. Minden tudnivaló egy kötetben - a terhesség kezdetétől a gyermek egészséges fejlődésének 3 éves szakaszáig. Áttekinthető tagolása biztosítja a gyors, könnyű tájékozódást. Ésszerű, lényegre törő megoldásokat kínál minden lehetséges problémára.

2011. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 31. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Kismamák Nagykönyvét tudnám ajánlani!
2011. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Spock könyvet ajánlom.
2011. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!