Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babátoknak a tejen/tápsz...

4 hós babátoknak a tejen/tápszeren kívül mennyi és milyen plusz innivalót adtok (vagy adtatok)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
én teát adtam neki mert a vizet nem itta meg,a mai napig teát kap,nem veszek neki üveges italokat,ezt a hipp instant teát szoktam,de gyengébbre csináltam mint ahogy rá van írva pedig 9 hónapos már a kislányom.4 hónapos kortól lehet már kapni a citromfű-almás és a málna-csipkebogyó verziót.nekünk bevált és egy doboz egy hónapig elég.
2010. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
édeskömény-kamilla, vagy én főztem, vagy mecsek baby. ő hasfájós volt, meg nagyon meleg nyár volt, azért (kisebb korában, mint 4 hó). egyébként nem igazán igényli. 4 hónap+ pedig hipp babateát. ez is édesköményes, azt hiszem. érdekes, mert van, amikor napokig nem iszik, de ha nagyon melege van egy dl-t simán megiszik egyszerre. ha nincs melege, nem iszik, csak ha már éhes...
2010. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vizet igény szerint. Teát, gyümilevet nem issza meg, nem is erőltetem.
2010. nov. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!