Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apának milyen karácsonyi és...

Apának milyen karácsonyi és szülinapi (ami Szilveszterkor lesz) ajándékot lehetne csináltatni/csinálni ami a babáról szól?

Figyelt kérdés
Megegyeztünk hogy most nem ünneplünk ebbe az évbe se szülinapot se Karácsonyt mert nagyon sokat költöttünk a babóra! De én valami kis aprósággal csak meglepném, főleg szülinapjára. Csak egyszer 35 éves az ember...:)
2010. nov. 15. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy ari albumot. Régi képeitekből, mikor vártátok a babát, meg amin már ott van a baba is. Nem kell túl sok képet nyomtatni, nem kell túl drága album, de szerintem örülne Neki :) Vagy süss egy fincsi tortát :)
2010. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Törülköző:"Legjobb apa" felirattal.
2010. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egérpad a baba fotójával vagy épp ugyanilyen kispárna vagy póló. Vagy pólóra lehet legjobb apa és hasonló feliratokat csináltatni.
2010. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
17.49-es vagyok megint, bögre esetleg? Dm-nél lehet rendelni saját fotós bögrét is, amit te tudsz megtervezni. Én kaptam ilyet a keresztgyerekeimtől, nagyon szeretem és tényleg személyes ajándék.
2010. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Hasznositani fogom. Azért még jöhet ötlet:)
2010. nov. 15. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
2011 naptár képeitekkel :) nálunk most ez lesz :)
2010. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is pont a naptárat akartam írni!Nállunk a Nagyik azt kapnak karácsonyra!Én már egyszer csináltattam ilyet csak azt barátoknak és az egy közös nyaralásunkról készült kb 2000 ft-ba került!
2010. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mégis megleped az ne a gyerekről szóljón.
2010. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!