Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek babát a kisfiamnak,...

Vegyek babát a kisfiamnak, amikor megszületik a testvére, hogy dajkálhassa, gyakorolhasson? Vagy mit adjak neki hogy tudjon ő is utánozni?

Figyelt kérdés
Egyébként 16-17 hónapos lesz, amikor megszületik a testvére.
2010. nov. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem veszek. Pici még a fiad szerintem nem kell. Lehet nem is fogja érdekelni főleg nem utánozni. Ha van kdvenc plüssállata azt islehet dajkálni meg pelusozni.
2010. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet venni :) de majd úgy is odabújik hozzá megszeretgetni :)
2010. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért a kórházból hozzon neki valamit a testvér.....

Nálunk felhúzható zenélő kekszes doboz volt. 2 év a különbség . Most is emlékszik rá, hogy a kicsi hozta neki a kórházból.

2010. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
de miért kéne hozni a kórházból valamit? Ez is csak elterjedt dolog, gondolod hogy egy hónap mulva egy 17 hónapos kisfiú emlékszik kitől kapta?
2010. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19:41 es vagyok. Lehet hogy csak divat de van benne valami. Egy 17 hónapos gyermek okos nekik kézzelfogható dolog /is/ kell. Egyébként ha gyermekünk van megalkuszunk és kénytelenek leszünk követni a divatot! /pl. nem szeretem a Barbie babákat és a rózsaszínű műanyag lovakat / mégis vettem már.
2010. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!