Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnál nekem olyan dvd címeket,...

Írnál nekem olyan dvd címeket, amin babáknak-gyerekeknek vannak dalok és megy a "mese" is közben? Tehát nem csak hang lemez.

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Maszkabál 1-2 (Gryllus Vilmos)

Csiribiri (Halász Judit koncert dvd-je, de pár dal alatt rajzfilm megy)

Gyerekdalok, mondókák

2010. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már töltöm is:-))
2010. nov. 16. 11:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért. Honnan töltöd le? Ingyenes vagy fizetős? Én is szeretnék letölteni párat, de nem találok olyan oldalt, ami ingyenes. Köszi!
2010. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bithoro-t használom, de sajna kiderült, hogy csak a zene,megjelenítés egyikhez sincs. Így meg még nem köti le az én lányomat.
2010. nov. 16. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a gyors választ!:) Megpróbáltam regizni, de sajna nem sikerült, nem ad ki olyan opciót, hogy "regisztráció".
2010. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a férjem regisztrált még valahogy valaha.
2010. nov. 16. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
A 'Gyerekdalok, mondókák' nagyon jó. Kislányom imádja! :)
2010. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja, azt mi is imádjuk, igazából csak azt ismerem és azon kívül kerestem másikat.
2010. nov. 16. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is azt szoktuk nézni/hallgatni a youtube-on. Csinálok belőle playlistet, és beválogatom a legjobb dalokat, így nem kell folyton ott ülni mellette, hogy elindítsak újat ha lejár. :) Mostanában csak erre alszik el délután a kisfiam.
2010. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!