Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám nem kacag csak hang...

A babám nem kacag csak hang nélkül nevet, ez természetes? 7hónapos Rengeteget nevet csak ezt furcsállom.

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 8 honapos, sokat mosolyog, meg nevet veleem hang nélkül kacagni egyszer hallottam mikor táncoltam vele.. hangosan nem nevet.
2011. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerek más és más. Nekem a nagy 26 hónapos ő alig kacagott 9 hónapos koráig most a kicsi 4 hónapos és szó szerint kacag főleg ha a nővére bohóckodik előtte.
2011. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kislányunkat is nagyon nehéz megkacagtatni... sokat mosolyog ugyan, de a legváratlanabb és legkevésbé vicces dolgokon kezd el hangosan nevetni... ki érti ezt? :DDDD
2011. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk is így volt. Akkor nevetett először hangosan, amikor eljött hozzánk barátnőm, aki szórakoztatta. Ma is nehéz hangos nevetésre bírni, annak ellenére, hogy sokat vigyorog. 13 hónapos:)
2011. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!