Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen itatópoharat vegyünk?...

Milyen itatópoharat vegyünk? Kislányom csak a kemény csőrűból iszik, de én olyat szeretnék ami csepegésmentes. Lehet ilyen venni? Ha igen milyen márka?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A Tescoban lehet venni, tesco saját márka. 900Ft körül van, kemény csőrű és csepegésmentes. Mi is azt használjuk.
2010. nov. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a fehér cörös ugye? kettő is van és nem iszik belóle, meg nubys van abbol se iszik. a jonhsontol kaptunk abbol iszik, meg a 100ftosba kaphato 190ftosbol is.
2010. nov. 16. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Van az Avent-nek is, de elég drága.
2010. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem, nem fehér színű.

A miénk rózsaszín, vizilovas, van kupakja is, amivel a csőr részt lehet lezárni. Ennek kemény csőre van, ha jól emlékszem, 9 hónapos kortól ajánlott.

A másik kisebb, piros traktoros, annak már nem kemény a csőre, hanem puhább.

2010. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! én is az előző válaszoló által leírt tescosat ajánlom! sajnos sokfélére kidobtam a pénzt, egyedül ebből szeretett inni a fiam, aki már majdnem 2 éves - és a sétákhoz még mindig ezt visszük!

a hugicája 10 hónapos, próbálkoztam nála is aventessel, nubyvel - jah, elvette a bátyjáét és abból iszik :)

2010. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!