Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más márkából (vagy márka...

Más márkából (vagy márka nélkül) is létezik olyan hinta, mint a Fisher Price 3in1 hinta (lásd alább)?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:


[link]


Gondoltam hátva létezik ennek olcsóbb verziója is ahol nem a márkát kell megfizetni...


2011. nov. 1. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A graco-nak vannak ilyen hintái, amelyek elektromosak.

[link]

2011. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pont ma nézegettem a teszveszen, vaterán használtan is vannak ilyenek jóval olcsóbban. Nem hiszem hogy egy baba nagyon "leélné" őket.
2011. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Biztosan nem éli le.

Nekünk volt ilyen, és nagyon szerettük. Már eleve használtan vettük teszveszen, és aztán az én lányom is használta és hibátlan állapotban adtuk el ugyanott.


Csak arra gondoltam,hogy ha nincs ráírva a márka, akkor jóval olcsóbban megkapom, mert mindenképpen szeretnék egyet majd a második gyerkőcnek is.

2011. nov. 1. 23:08
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.nekem van egy hauck hintám,épp árulom.
2011. nov. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!