Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főzhetnék egy tojás- tej...

Mit főzhetnék egy tojás- tej allergiás 16 hónaposnak? Alig eszik már meg valamit. Minél többen írjatok kérlek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Főzelékeket például csinálhatod rizstejjel is, így bármilyet.

Tésztaféléket durum tésztát lehet, az tojásmentes, paradicsomos, halas, sonkás, olaszos, bolognai-féle, zöldséges, csak a képzelet szab határt szerintem ennek is.

Húsokat, májat, krumplival, rizzsel, rakott zöldségeket...

2010. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
annyit tudok segíteni hogy az iwiw-en van egy anyuka tej-tojás allergiás gyerekek és szüleik néven.Keress rá hátha ő többet tud segíteni.
2010. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok.Találtam egy oldalt neked nézegesd át!

[link]

Remélem találsz receptet

2010. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz,csak tejallergiás a 19 hónapos fiam,de ezeket szoktam főzni.pl. spagetti,pörkölt-csőtészta, babgulyás, krumpligulyás, rizses-lecsó, párolt rizs zöldségekkel, borsóleves,paradicsomleves, pirított krumlli,májpörkölt,hal paprikás lisztben rizzsel, paradicsomos-káposzta,hirtelen ennyi jutott eszembe.Mi risztejet használunk. Kakaó- vajaskenyér. Desszertnek gesztenye-Marci, muffin, rizstejből puding, vajas-lekváros kenyér. Remélem tudtam segíteni.
2010. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!