Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tojasfeherje allergia...

Ha tojasfeherje allergia gyanus a fiam attol meg a tojas sargajat eheti fove? 7 honapos.

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de ha allergiás lenne a tojásfehérjére, akkor a fehérjékre általában allergiás lesz - épp egy hete kérdeztem a háziorvostól. De biztosabb, ha szakemberhez fordultok, és kivizsgálják a babát.
2011. szept. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hósan semmilyen tojást ne kapjon még. Ha allergiagyanús, akkor pláne. 10 hótól sárgáját, 1 éves kortól ehet fehérjét.
2011. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tojás sárgáját 6 hónapos kortól lehet adni- ha korábban nem volt allergiás a családban!

Fehérjét csak 12 hónapos korban! A tojás fehérje nehezen megemészthető,allergén. Ezért nem ajánlott korábban!

2011. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ugye a glutenra nem lesz feltetlenul allergias, ha a tojasra meg a tejre igen? Mikor vezessem be azt neki, h ne legyen gond?
2011. szept. 2. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem valószínű, hogy a gluténre is allergiás lesz. A többi allergiáról hogy értesültél? Én úgy vezettem be, hogy dm-ben kapható 4 magos keverékből a gyümipürében tettem a egy mokkáskanálnyit, majd 2 nap múlva kicsit többet. Nem minden nap kell adni! Szóval így fokozatosan kapta, nálunk nem volt gond.
2011. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és mindezt 6 hósan. A tejtermékekkel nálunk is vigyázni kell, 11 hós a babám. Folyékony tápszer kizárva, a nem HA-ról is nehezen álltunk el. Tejterméket szinte semmit nem kap, mert rögtön kihányja. Tojás... nálunk csak ha van a sütiben, akkor kap, vagy a kekszben. Attól nincs gondja.
2011. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!