Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég ennyi folyadék egy 8...

Elég ennyi folyadék egy 8 hónapos babának? Kisfiam már csak ilyen időközönként hajlandó szopizini: reggel 6,7.30,15 óra,20 óra, hajnal 3. Semmilyen más folyadékot nem fogad el.

Figyelt kérdés
Próbáltam vizet, teát, gyümölcslevet adni cumisüvegből, kanálból, pohárból, de egy-két kortynál többet nem hajlandó inni. Eddig minden étkezéshez elfogadta a cicit (előtte), de most már nem, elfordítja a fejét, csak 5-ször tudom megszoptatni. Aggódom, hogy nem kevés-e a folyadék neki. Mondjuk az ételeit emiatt hígabbra csinálom.
2010. nov. 16. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

3-4X szopizik a babád!

Bőven elég a folyadék bevitel neki! Az én babám 13 hónapos koráig szopizott és addig semmi külön folyadékot nem fogadott el!

Hidd el Ők tudják mennyire van szükségük!

2010. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!