Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok. MA...

39 hetes kismama vagyok. MA reggel vizszeru folyadek tavozott a huvelyembol. Magzatviz?

Figyelt kérdés

Azt hittuk szivarog as magzatviz, elmentunk orvoshoz, megvizsgalt, s kozolte, hogy nem az volt. MAs jart igy? Vagy csak mi vaklarmazunk?

A leletre azt irta, hogy CX 2111. Ez nyitott mehszajra utal?

Koszonom a valaszokat.


2009. júl. 28. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
SZülés előtt pár nappal nekem is folyt valami viz a hüvelyemből. Mi is azt hittük magzatviz volt de nem. Szerintem ez azt jelzi hamarosan itt az idő. Azt hiszem nálam kb 2 napra indült meg a szülés.De tuti nem magzatviz volt nálam, mivel burkott is kellett repeszteni.
2009. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én bementem a kórházba, h folyik a magzatvíz. Megvizsgáltak, mondták h nem az, azért egy órát figyelték a baba szívhangját. Utána megint megvizsgáltak és mégis az volt :) még aznap megszületett a kisfiam. Szóval, szerintem azért figyelj, inkább ha továbbra is folyik megint menj be a kórházba vagy dokihoz. M.
2009. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Az én esetem másabb mert nekem 5 honaposan derült ki hogy a babánknak élettel összeegyeztethetetlen betegsége van és el kell vegyék...és nekem is meg kellett szülnöm...két napig feküdtem a korházban mire lettek fájások, de elötte nekem is volt valami viz szerü amire azt hittem magzat viz és ugy gondoltam közel a vége:( kimentem a növérkékhez mondtam nekik ,meglestek és azt mondták hogy nem az volt..de még az nap eljött az a szörnyü idö....kicsit másabb ez az eset mint a kérdezöé de a szituácio itt is meg van....ugyan még nincs gyermekem de én is arra gondolok hogy lassan itt az idö nálad :D ughogy sok sikert kivánok és boldog gyors szülést :D
2009. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 2111 nyitott méhszájra utal:


"2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj"


[link]

2009. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!