Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta hasmenésem van....

Reggel óta hasmenésem van. Háromszor voltam ma wc-n. Tegnap este bablevet ettem, de ettől nem biztos hogy bajom lenne. De nem szokott hasmenésem lenni. Tanács? Sok folyadék, és keksz?

Figyelt kérdés
Várjam meg a holnapot, és utána menjek orvoshoz? 25hetes kismama vagyok.
2009. nov. 19. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Fúúúúúúúúú ne is mondd............itt telefonálgatok, hogy mit csinálhatnék.

Nem túlzok, reggel óta vagy 10-szer voltam wc-n..........már alig bírok ülni.

Folyamatosan székrekedésem van, sajnos csak a Guttalax cseppekkel tudok wc-re menni, de mostanában nem vettem be, és nálam is biztos az, hogy nem gyomorrontás.

Bízom benne, hogy nem valami vírusos akármi lappang bennünk.

21 hetes km

2009. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer ilyen, én tejszínhabos pudingot ettem, azt a Milli mia piruettet. Másnap már kutya bajom sem volt. Talán mára egy kis diéta renbehozza az emésztésed. Lehet, hogy nehéz volt neki a bableves. Nincs otthon esetleg Normaflorod? Én még azt ittam pár napig.
2009. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Szia!Lehet,hogy a babtól van.Nekem a savanyú káposztától nem volt semmi bajom,most meg minden másnap megy a hasam,ha azt eszek.A sok folyadék nem árt,főtt krumpli,keksz sem tesz rosszat.
2009. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Sok folyadék, kétszersült vagy otthon jól átsütött pirítós. Ha pl. vírusos , akkor se ess kétségbe, 2-3 nap alatt át kell mennie rajtad. Babának nem árt, úgy tudom.

2009. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtattak a válaszaitok. Én már 3. napja "zürbölök". Délután 1x mindig hasmenésem van, utána estig rossz a gyomrom. Tegnap este már kínomban fokhagymát ettem, meg lilát, mert béltisztító. Én szerintem én elkaptam egy ismerős gyerekétől. Nincs annál undorítóbb, mint amikor beteg vagy, tudod is, és mész mindenhová, mint a mérgezett egér. Na mindegy. Szóval nem tudom, mit csináljak, mert még csak 6 heteske vagyok. Viszont vacsizni mind 3 nap normálisan vacsiztam, egész éjszaka semmi bajom nincs, sőt, délelőtt se. Max. "zürbi". Kell gyógyszer? Dokihoz nem akarok menni, mert még több mindent rászedek. Igaz, hogy a H1N1-nek is van ilyen tünete? Már arra is gondoltam, hogy mivel erős az immunrendszerem, lehet, hogy csak a gyomrom támadta.
2009. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam kicsit. A folyadékot iszom rendesen. De folyamatosan érzem, hogy kevés. Remélem én is, hogy nem valami vírus. Mindenkinek betegségmentes hónapokat kívánok!
2009. nov. 19. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!