Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos a babam es ejjel 3x...

7 hos a babam es ejjel 3x felebred szopizni, miket ehetunk mar, sajt, teszta, valami taplalo, laktato etelt ajanlanatok? Koszomom

Figyelt kérdés
ja meg csak gyumolcs ,zoldsegeket eszunk, semmi husi rizs....
2010. nov. 17. 15:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam 3 hetesen először átaludta az éjszakát, elmeséltem az orvosának és azt mondta, hogy amelyik baba eleget eszik nappal, annak nincs szüksége éjjeli evésre. Most az enyém is ébredezik olykor-olykor, mert jön a foga - nem etetem meg, tudom, hogy nem amiatt ébred. Viszont onnan tudtuk meg, hogy kevés a tejem (mert újra terhes lettem), hogy ébredezni kezdett. Amikor adtam neki estére gyümölcsöt (külföldön voltuk, és nem jutottam tápszerhez este 9-kor), megint úgy aludt, mint a tej.
2010. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!