Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen k˜önnyű diétás...

Milyen k˜önnyű diétás ételeket ajánlanátok vacsorára? Mozzarella sajt és a túró nem hízlal?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, egyél a mozzarellához fokhagymát és paradicsomot + tegyél rá frissen őrölt borsot, tengeri sót és pici olívaolajat + pár levél bazsalikomot...nyami :D
2010. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ma finomat csináltam vacsira.:d

250 g-s túró felét meg egy kanál tejfölt simára kevertem,egy kanál lisztet hozzákevertem(de lehet zabpehellyel is,egyiknap úgy csináltam).

Paradicsomot megpírítottam egy kevés olajon.Volt itthon sürített paradicsom,abból két kanállal összekevertem a paradicsommal,ebbe is egy kanál liszt,de nem muszáj.

Aztán egy tepsibe rétegezem(vagy összekeverem és úgy teszem tepsibe),félóráig sütöm,és nyamii ^^


Mozzarella.Azt lehet friss zöldségekkel/gyümikkel összekeverni,kicsit be a hűtőbe amíg össze érnek az ízek,és kész is.


Túróból meg rengeteg mindent lehet még.Kis kefírrel össze,és almadarabokat beledobni,vagy akármilyen más gyümit:)


Vagy jó még diétás vacsinak az,hogy megfőzöl két-három tojást,egy egész tojásból tojáskrémet csinálsz,és abonettre kened,a többinek meg a fehérjét eszed meg,vagy ha nem annyira kínosan ügyelsz a kcal-ra akkor az egészet :D


Vagy tojáskrémet csinálsz,és valamilyen zöldségbe töltöd.


Ugyanezt túrókrém,és alma.


Sokféle jó vacsi van,csak kicsit járatni kell az agyunkat :DDDDD

2010. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj bocsi,még akartam valamit csak kihagytam.Én a mozzarellával mindig azt csinálom,hogy ha van otthon hal,vagy csirkemell,hogy:

Paradicsomot felszeletelni,tepsibe fektetni,aztán a csirkemellcsíkok/hal,rá egy újabb paradicsom réteg,aztán mozzarella.Be a sütőbe,és addig kell sütni amíg nem kezd barnásodni a sajt teteje :)

2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Ki fogom próbálni
2010. aug. 7. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!