Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházi anyukák ajánlanáto...

Nyíregyházi anyukák ajánlanátok bölcsődét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömék az őz közben található bölcsibe hordják a gyereket.
2010. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Már el vagyok keseredve, hogy itt sincsenek nyíregyházi anyukák hasonló korú gyermekkel:-(

Most 16 hónapos a kisfiam (első gyerek) és jövőre vinném bölcsibe. Az ismerőseim amit ajánlottak nem volt szimpatikus nagyon, majdnem elsírtam magam mikor bementem, ici-pici lepukkant szobában 14-15 pici gyerek együtt:-( Megmozdulni sem tudnak szegénykék...

Tudom, hogy a gondozónő személye a fontos bölcsi kiválasztásánál, de én akkor sem szívesen tenném Őt egy heringes dobozba:-( Nagy mozgás igényű kisfiú, egész nap szaladgál fel-alá a lakásban (60nm), minden nap ki kell mennünk mert így is kevés neki amit otthon tudunk csinálni. Tudom, hogy a bölcsiben vannak foglalkozások, amik majd leköthetik valameddig a figyelmét, de akkor is aggódom a helyhiány miatt...

Nektek milyen bölcsibe jár a gyermeketek? (ha jár...)

Igaz eddig csak ezt az egyet láttam, holnap megyek megnézni a Katicát, majd az Aprajafalvát. Tudtok róluk valamit? Sajnos nincs a neten egyetlen fórum sem, ahol ezzel kapcsolatban tudnék beszélgetni nyíregyházi anyukákkal. Kérlek írjatok!!

2010. nov. 22. 13:09
 3/16 anonim ***** válasza:
A Sarkantyú utcán lévőt nézted már? Nem tudom mennyi gyerek van egy-egy csoportban, de azt igen, hogy NAGYON-NAGYON SZERETIK a babákat a gondozónők.
2010. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ancsuril

Nem néztem még, ott melyik van? Neked járt oda gyermeked?

2010. nov. 22. 13:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a praktiker mellett is van egy családi napközi. Az egy családi házban van. Esetleg nézz utánna.
2010. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Praktiker mellett? Megnézem, köszi! Még nem hallottam....
2010. nov. 22. 13:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia! 20 hónapos a kisfiam és mi is jövőre fogunk menni bölcsibe. Gondolom nem magánbölcsibe szeretnéd adni a gyermeket?? A Praktiker melletti egy iszonyatosan drága magánbölcsi. Hol laktok? Mi a Jósavárosban és ide is irattam be a kisfiamat. Azt ne kérdezd, hogy mi a bölcsi neve, az tudom, hogy a csokisuli háta mögött van, egy épületben egy óvodával. Tudom még ajánlani a BAbaház bölcsit az a Krúdy Gy.u. és Ószőlő sarkán van. Ha van kedves írhatsz privit is.

Betty

2010. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, közben utána néztem a Jósavárosi bölcsinek. Bóbita bölcsőde a neve. Nekem három baráti család is oda hordja/hordta a gyermekét és mindenki csak ajánlani tudta -ezért is ezt választottuk, egyébként itt a környéken van még vagy másik két bölcsi. Barátaink egyébként nem a közelben laknak, valaki a Szarvas utcáról hordja ide a kisfiát. Én szeptemberben voltam beíratkozni, és úgy kaptunk helyet jövő nyár elejétől. :(

Betty

2010. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia Betty!

Köszönöm szépen!! Igen, a Bóbitát 1 barátnőm is ajánlotta, azt is meg fogom nézni.

A Praktiker mellett akkor magán bölcsi van? Mennyibe kerülhet? Tudsz róla valamit?

Amúgy mindegy lenne, hogy magán v. állami csak jó legyen...

Persze azért havi 80ezret nem tudnék rá áldozni (a magánra gondolok).

2010. nov. 22. 15:40
 10/16 anonim ***** válasza:
www.kivihaz.hu a neten nézd meg. Árakat nem találtam. Esetleg ha még ilyesmiben gondolkodsz akkor én még a ságvárin néztem a Gyöngyszem magánbölcsit www.gyongyszem.uw.hu címen.
2010. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!