Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok valamit az egyrészes...

Adtok valamit az egyrészes (vékony pamut rugi) pizsama alá a babátokra?

Figyelt kérdés
21-22 fok van a szobában,10 hónaposak. Ujjatlan vagy rövidujjú bodyt szoktam, nem tudom nem meleg-e nekik? Mondjuk ki szoktak takarózni éjjel, de legtöbbször észreveszem, úgyhogy nincsenek takaró nélkül órákig.
2010. nov. 17. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ennyi a hőfok éjszaka,és én rövid újjú bodyt adok a rugi alá illetve egy vastagabb hálózsákja van amiben alszik.És így jó neki.
2010. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hós én a pizsama alá nem szoktam semmit adni viszont én nem takaróval takarom hanem hálózsákban van!Nállunk is kb 21-22 fok van!Szerintem jó az ahogy öltözteted őket!Ikrek??
2010. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak rugit adok rá a hálózsák alá, meg persze pelust. 8 hónapos.
2010. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia


Pamut rugikat hasznalunk pizsinek.Mindig adok ra body-t + halozsakot.20-22 fok van ejszaka (be van allitva, hogy kpcsoljon be ha 20 fok ala menne es 19 fokon mar a legzesfigyelo is riaszt).Valamikor meg egy vekony baba pledet rateszek, hogy a kerja is be legyen takarva, mert ujjatlan a halozsakja.

2010. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én rövidujjú bodyban altatom, de így is mindig megizzad. Nem tudom hány fok van, de eléggé meleg. Mondjuk a kisfiamnak amúgy is sokkal hamarabb van melege, mint nekem.

Szerintem 21-22 fokban elég amit rájuk adsz.

2010. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 23 fok van éjjel és ujjatlan body plussz pamut rugi van rajta és takarónak egy felnőtt méretű huzat,mert többet nem visel el,viszont ez alól nem megy ki!Nem tudom hogy csinálja!
2010. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb. ilyen a hőmérséklet, rövid ujjú kombidressz, rugdalódzó és hálózsák van éjszakára a babán.
2010. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, ikrek. Gondolkoztam én is a hálózsákon, érdemes lenne beszerezni? Csak ők szopcsi közben alszanak el, ha meg mikor leteszem az ágyba akkor kezdem belerakni, felébred. nem? De biztos hogy én nem kelnék akkor minden kis neszükre, mert tudnám nincseke kitakarva.
2010. nov. 17. 18:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Szoptatáskor az enyém már hálózsákban volt:)

Sokkal nyugodtabban alszol úgy, h tudod, h nem tud kitakarózni.

2010. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek!Már szopcsi előtt tedd őket hálózsákba!Szerintem érdemes beszerezned mert tényleg te is nyugodtabban alszol ha tudod,hogy nincsennek kitakarózva!

Istenem nagyon irígyellek,hogy ikreket tudsz szoptatni!Én az egynek is alig tudtam tejet adni,bár azért volt tejcsi csak nagyon kicsit kellet pótolni tápszerrel!Bár azért a kevés tejért nagyon megdolgoztam:életembe annyi tejszaporító teát,kapszulát,alkoholmentes sört nem ittam mint az első 6 hónapban!

Amúgy lehet egy indiszkrét kérdésem??Hogy tudod őket egyszerre szoptatni??Mármint milyen pózban??

2010. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!