Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a kisfiamnak karácsonyra? 8 hónapos lesz és azt szeretném, hogy neki okozzak örömet, akkor és nem hónapokkal késöbb.

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Kétlem, hogy egy 8 hónapos gyerek megérti a karácsony lényegét!
2010. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy újat mondok, de egy 8 hónapos gyereknek ez pont olyan nap lesz, mint a többi. És a többi napon is könnyű neki örömet szerezni a legegyszerűbb új játékkal is. Erre a napra javaslok pl. egy műanyag poharat és kanalat a szekrényből, ami klasszul zörög. A lényeg, hogy NEKI új és érdekes legyen.
2010. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülni fog a fának,és átveszi a hangulatotokat is,szóval tuti boldog lesz! :)

Az első tehát aminek örül a fa.A második,ha ő csomagolhatja ki az ajándékát(bármilyen kis vagy nagy dolog lesz is),tehát szerintem érdemes zörgős,könnyen téphető csomagolást választani.És itt jön az ajándék.Na igen,valóban minden érdekes nekik,de örülni igenis tudnak már ebben a korban.Az én babám most 7 hónapos,és bizony egész másképp reagál(sikongat,jár keze-lába)ha a kedvenc játékát hozom neki,másképp ha olyat ami nem érdekli,és másképp,ha számára ismeretlen dolgot kap.És akkor az ajándék:valami zenélős,világítós dolog.Pl.tanulótelefon vagy ilyesmi.

2010. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem most 8 hónapos a kisifam és az egyik kedvenc játéka a toronyépítő poharak:


[link] játék


Mi felépítjük, ő lerombolja, egymásba tesszük, ő szétszedi stb. Nagyon jó játék és sokáig leköti a gyerek figyelmét.

Drága játékot nem érdemes, de pl. a Fisher Price-nak is vannak 3-4 ezer forintért jó fejlesztő játékai. Sok zenélő játék nem köti le a gyereket, de a lényeg karácsonykor a nap hangulata lesz, meg a csillogó-villogó karácsonyfa!

2010. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó kettonek koszonom a válaszokat. első kettonek meg uzenem, hogy nem az volt a kérdés, hogy hogyan tegyen emlekezetesse a karacsonyt, tudom, hogy meg pici hozza, csak szeretnem, ha egy extran boldog nap lenne a szamara. szerencsere a harmadik válaszolo pontosan ertette a kerdest es remek otleteket adott
2010. nov. 18. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!