Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonykor majdnem 1 éves...

Karácsonykor majdnem 1 éves kisfiam (jan4. lesz 1 éves) milyen süteményt ehet egy keveset? Vaniliás kifli, linzer, piskóta?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
az én lányom dec 27 én lesz egy éves. én túrós-babapiskótás sütit fogok csinálni neki, azt biztos ehet. De ha tojás már kaphat, akkor piskótát is.
2010. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem allergiás semmire akkor szinte mindenfélét kóstólhat. Kivétel a diós, mogyorós, mandulás, aprómagvas gyümis, ( ezeket ugyan 1 éves kortól eheti, de nem jó most elkezdeni, hehogy allergiás, reakciója legyen). Piskótát nyugodtan adhatod. Persze mértékkel, meg ne fájduljon a pocakja.
2010. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen, amiben van tej, tojásfehérje, cukor azt nem ehet, mivel azt egy éves korig nem lehet és az h ha már betölti egyik nap az egy évet nem jelenti azt h na onnantól rögtön eheti is be kell akkor is vezetni szépen fokozatosan.
2010. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!