Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek másfél év körüli...

Akinek másfél év körüli gyermeke lesz karácsonykor. Hova teszitek a fát, hogy biztos helyen legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Én beraktam a járókába.
2011. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk a sarokban lesz, szép nagy fát akarunk, az a jó hogy pont ott megy el a radiátor cső és arra gondoltam ahhoz fogjuk kötni. Így talán nem tudja felborítani. Érdekes mert tavaly, bár akkor még csak hat hónapos volt, de már tudott mászni, és egyáltalán nem piszkálta, csak messziről nézte :-)
2011. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy asztalra raktuk, amikor ennyi idős volt a nagy, amikor pedig a kicsi lett ennyi idős, akkor az összes díszt lecseréltük törhetetlenre, ami veszélyes kiegészítő lehetett volna, azt nem raktuk a fára, a fát biztonságosan kikötöztük és leraktuk a földre. Nagyon élvezték, hogy látják magukat a gömbdíszekben, hogy meg lehet őket fogni, le lehet venni a fáról és ezt mind-mind szabad is, nincs korlátozás. Idén is elérhető magasságra rakjuk nekik, had tapasztaljanak.
2011. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Földre volt téve,2 méter magas fa,és kikötve a radiátorcsőhöz 2 madzaggal meg a szekrényhez 1-el.

És eltettük az összes üveg diszt,csak műanyag lesz amig be nem tölti a 10.évet :)

2011. okt. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az utolsón jót mosolyogtam de én tuti nem veszek műanyagot ezért....no mindegy

tavaly pont 1,5 éves volt.Anyóséknál lakunk így egy szobában vagyunk a gyerekkel.betettük a szép nagy fát a sarokba kikötöttük és kész.Imádta.Oda ment nézegette,de mondtam neki hogy nem szabad bántani és nem bántotta.Úgyis figyelsz rá hova megy gondolom csak nem marad egyedül órákra a fa körül.Idén kicsit bezsúfolódtunk a szobába mert a kiságy helyén sátor van ahol meg tavaly volt a fa ott meg a nagyfiús ágya van.De jövőre kész a házunk így ott tuti a nappaliba lesz egy még nagyobb fa amit persze megint ki fogok kötni.Én jobban félek már attól ha nagyobb lesz és csokit akar enni róla hogy majd akkor húzza magára.

2011. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 22 honapos lesz. Pont mi is ezen gondolkodtunk tegnap este a ferjemmel. Tavaly nallunk a konyhaasztal tetejen volt a fa. Bevittuk a konyhaasztalt a nappaliba a sarokba es erre tettuk a fat. (Pici konyhaasztalunk van es van kulon ebedlonk nagyobb asztallal tehat igy tudtuk nelkulozni a konyhaasztalt 2 hetig). Nallunk iden is igy lesz. A fa eleg nagy volt majdnem a menyezetig ert igy. A kisfiam feleri mar a konyhaasztalt de meg nem eri el a kozepet. A fa a kozepen lesz es raadasul tartoba igy tuti nem fogja felerni az agait, hogy lerangassa. Igy az ajandekok majd az asztal tetejere kerulnek a fa ala.
2011. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tavaly 16 hónapos volt a fiam karácsonykor.mi beraktuk a szobába hozzánk(hely miatt nem is tudtam volna máshova).szépen elmagyaráztam neki,hogy nem bántjuk a fát,mert bök.együtt díszítettük fel a fát(szórta rá a díszeket egy kupacba).csak műanyag díszeink vannak,a fát kikötöttük,nehogy magára rántsa.egyébként 2x markolta meg a fát és többször nem.hát kíváncsi vagyok idén mit szól majd hozzá.
2011. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!