Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog az, hogy a 17...

Normális dolog az, hogy a 17 hónapos kislányom 4-5 naponta kihagyja a nappali alvást?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg neked hamar leáll majd a nappali alvásról, most még így készülődik rá :)) Bírsz vele olyankor délután már?
2010. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Nem mindig....
2010. nov. 18. 14:06
 3/5 anonim válasza:
engem is mindig altatni akartak délután de soha nem tudtam aludni kisgyerekként. amikor általános suli felsőbe kerültem akkor viszont minden délután aludtam éveken keresztül de megbántam. aig tudtam róla leszokni. még most 19 évesen is jobban esik a délutáni alvás mint az éjszakai ami nem normális. szerintem jobb ha mielőbb leszokik róla a kisgyerek és nem rögződik bele. én örülnék neki ha néha kihagyná és egyre kevesebbet aludna.
2010. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Az én lányom most lesz 2 éves,születése óta 7nappból 2 nap alszik nap közben.

Én is féltem tőle,hogy ez nem e baj,de azt mondták,hogy ennyi az alvás igénye,nem akar lemaradni semmiről napközben sem,de az éjszakákat végig alussz! :-)

2010. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam 14 hós, 8 hónapos kora óta csak egyszer alszik napközben 1 órát, és egyre kevesebbet, ma már inkább 20-30 perc és hetente egyszer nem is akar már aludni. De nagyon nyűgös, úh. még kicsit pórbálom finoman erőltetni, de nem akarom, hogy megutálja az alvást. Én hiszek benne, hogy a legtöbb esetben a babák tudják, mi a jó nekik.
2010. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!