Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól adtatok...

Mennyi idős kortól adtatok kétfélét ebédre babátoknak? Leves meg másodikat is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1 éves kora után
2010. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én még most is csak egytálátel adok, 20 hónapos.
2010. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fiam 20 hónapos,hétköznap mindíg csak jó sűrű levest,vagy főzit kap,de vasárnap már két-három fogásos ebédet végigeszi velünk.
2010. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 15 hónapos koráig csak 1 félét kapott, mert nem evett meg semmit alvás előtt, aztán 15 hónapos elmúlott amikortól levest eszik lefekvés előtt és ha felkel másodikat is. Most 20 hónapos a lányom.
2010. nov. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1 éves korától, most 20 hónapos. Van amikor a levesből eszik kevesebbet, van amikor a főétel nem a fogára való. Így is állítom össze, hogy legalább az egyik jó laktató és kedvenc legyen (nem válogatós). Desszert vagy valamilyen piskóta-túrórudi-gyümölcs de abból már csak pár falatot eszik, de kéri, így kapja.


Ma viszont jól bekajcsizott :) Két nagy merőkanál paradicsomlevest megevett én meg csak néztem...természetesen betűtésztával. A csoda, hogy a második is ment egészen jól. Krumplipüré husi vitaminsaláta, ez pedig apa kedvence. (Megjegyzem a tegnapi sajtos zöldséges tészta nem smaffolt ennyire, de a leves akkor is ízlett neki)

2011. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sosem adtam/adok kétfélét.

Ma pl ragulevest evett ebédre

2011. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is a kisfiam 21 hónapos de vagy csak levest eszik vagy csak másodikat!

2011. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 eves a kisfiam, egyelore meg csak masodikat kap, neha-neha levest is, de ritkan.
2011. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem 14 hónaposak, ma próbáltam nekik tarhonyalevest, szerették. aztán még a második is ment. a fogzás miatt anynira nem jó evők mostanában, ezért gondoltam bevezetni a két fogást. valamelyikkel csak jóllaknak.
2011. febr. 9. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:
11,5 hónapos korától adok levest, másodikat. Ahogy az előttem szóló is irta, nálunk is vagy az egyikből, vagy a másikből eszik többbet. hihetetlen jó az étvágya. Ma borsóleves volt és túróstészta. És érdekes, a leves jobban kellett neki. A tészta nem.(most 12.5 hónapos)
2011. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!