Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Érdemes foglalkoznom velük...

Érdemes foglalkoznom velük ezek után?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim a suliban, már 3 éve vagyok itt. Most elhatároztam, hogy megpróbálok barátságot kialakítani az osztálytársaimmal. Változtattam magamon egy csomó mindent, főleg belsőleg és megpróbáltam, de szerintem ők ezt nem vették észre. Többször is megpróbáltam bekapcsolódni a beszélgetésbe, de nagyon nehezen, nem mindig sikerült elérnem hogy idefigyeljenek rám is, pedig nem egyszer próbálkoztam és nem adtam fel az első után, már megtanultam hogy kitartónak kell lennem. Az órákon soha nincs padtársam, és soha nem engem választanak be a csapatokba, ehhez már hozzászoktam. Az viszont nagyon idegesített, hogy ma az egyik órán párban kellett dolgozni, de eggyel többen voltunk, úgyhogy én oda kellett menjek valahova harmadiknak. Ők ketten megcsinálták a feladatot, és engem teljesen kihagytak belőle. Nem csak az osztályban tudnék barátokat szerezni, és elgondolkoztam azon hogy mi lenne ha nem is törődnék velük, hanem megpróbálnák más barátokat találni, akik értékelnek is. Próbálkozzak még az osztálytársaimmal, vagy hagyjam őket?

15/L


2011. márc. 21. 21:00
 1/3 anonim válasza:
100%

Középsuliba jársz, akkor valószínűleg az osztálytársaidnál nem lesz semmi esélyed, mert beskatulyáztak, őket mindenképpen hagyd. Érdemesebb más, új, értékesebb emberek megismerésébe fektetni az energiádat, mint az osztálytársaiddal helyrehozni a mostani viszonyod.

Remélem segítettem :D

2011. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Ezt neked kell érezned, hogy van-e értelme.

De nembaj az ha nem az osztálytársaiddal barátkozol.

2011. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor változtass magadon bármit, ha Te akarod! Más kedvéért ne változz meg. Aki nem fogad el olyannak, amilyen vagy, azzal ne foglalkozz!
2011. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!