Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha két évesen (2012. január)...

Ha két évesen (2012. január) szeretném bölcsibe iratni a lányomat, mennyivel előtte kell jelentkezni Bp-en?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg elvileg csak szeptemberi kezdéssel indul a bölcsi, de jelezheted igényedet, és ha felszabadul hely januárban, akkor szólnak Neked. 2011 őszre már elvileg lezárult a jelentkezés most ősszel. Szerintem minél előbb próbálkozz!


Sok szerencsét! (Budapesten irtó kevés a bölcsi hely. Esélyeid lényegesen javulnak, ha egyedül neveled a babát - remélem nem!)

2010. nov. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár én vidéki vagyok, de itt legalább egy évvel előtte be kell íratni.
2010. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi kispestiek vagyunk és 1 évvel előtte kell beíratni. Így is 100 túljelentkező volt már szeptember elsején.
2010. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kerület függő. Azt tudom mondani, hogy a XIII. ker-ben folyamatos felvétel van. Mi augusztusban jelentkeztünk, és szeptemberben már kezdhettünk is :-) 1 évnél korábban szerintem szóba sem állnak még veletek.
2010. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Pont Tegnap mentem Be jelentkezni.Leadtam a papírt aazt mondták január-februárba elbirálják és áprilisba értesitenek!De azt mondták még pont időbe vagyok.Ugyhogy valószinű kezdünk szeptemberben
2010. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Csepelen 11 hónapot vártam a beíratástól, mire lett helyünk. :(
2010. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!