Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 és fél hósnak milyen orrcsee...

2 és fél hósnak milyen orrcseepet használjak? Melyik a legjobb? illetve ha meg van fázva mit adjak még neki?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon pici még ő, vidd el az orvoshoz, majd ő megmondja! 3 hó alatt semmi gyógyszert nem lehet kapni a patikában!
2010. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet h "hülyének" fogsz nézni, de én is itt olvastam ,sé hitetlenkedve álltam hozzá, de bevállt!!! anyatejet cseppentettünk fiunk orrába.... elég érdekesen hangzik, de másfél nap alatt abbahagyta az orrfolyást!!!! és azóta se semmi :)
2010. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jó az anyatej, de ha nincs akkor Sterimar baby
2010. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én babám is kb. 2 hónaposan volt megfázva. Az anyatej nálunk valamiért nem vált be. Doktornéni javasolta a nasivin orrcseppet. Lehet kapni olyat, ami akár újszülötteknek is adható. Recept nélkül is lehet venni a patikában. Ha csak szörcsög a pici, akkor orrszívó porszívó, ha már jobban teli van az orra, akkor az orrcsepp. Nekünk bevált. Mást nem is kellett vele tenni, hamar elmúlt.
2010. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért inkább mutasd meg egy orvosnak. Ugyanis lehet csak a szokásos szörcsögés, ami még a ki nem alakult orrmelléküregek miatt vannak!!! Elmúlt magától! 4 hósan meg azért szörcsögött mert már jött a foga. Óvatosan a gyógyszerekkel korai lenne még.
2010. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!