Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hetes pocakos vagyok, már...

37. hetes pocakos vagyok, már 3x volt gombás fertőzésem terhesség alatt, amit kezeltettem is, de mondta a dokim hogy használjak intim mosakodó gélt. Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Láttam egy csomó fajtát a boltban, egy pár alkalommal már használtam a latacidot, van amelyik jobban beválik?

Ha igen írjátok, mert sürgősen kellene

köszönöm


2008. aug. 23. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem a Lactacid a legjobb én azt használom és még eddig mindíg megusztam a gombát.A harmadikat várom.
2008. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Lactacyd vált be,torlokendoben is. Probáltam mást is, de vagy parfumozott (az sem biztos, hogy használ a gomba ellen), vagy irritált.Szoval évek óta Lactacid.
2008. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia én is végig szenvedtem a gombával én kb 3 hetente PEVARYL G kúpot használtam és mielőtt még mondanád hogy biztos ártottam a babának velel és előbb zsületett meg, nem ez tévedés mind a két lányommal 6 napot vittem rá a nagyobbikknál még a szülés előtt is használtam mert egyszerűen nem tudtam megszabadulni a gombától,


szerintem még neked is belefér egy kúra, recept nélkül lehet venni a gyógyszertárban és nagyon jó, gyógynövényes ezértnem olyan drasztikus

2008. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz lányok, lactacid lesz, de mellé még az orvos írt ki kúpot is!

pusza

2008. aug. 23. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!