Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes terhes vagyok! És...

9hetes terhes vagyok! És érdekelne hogy milyen krémet használjak (terhescsíkok) ellen! Melyik a legjobb? Mikor lehet azt igazából elkezdeni használni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Minél előbb! A megelőzés a lényeg, hogy felkészítse a bőröd és mire kell, már rugalmas legyen,akkor kisebb az esélye hogy szétreped. De nem 100% egyik sem, hajlam kérdése, van aki keni mégis olyan lesz, és fordítva is. De azért érdemes megpróbálni. Én az avonosat használom, középárkategória, jó illatú, nem ragad. Ezek is fontos szempontok. Naponta egyszer, este kenem fürdés után. Illetve a férjem keni, nálunk ez már ilyen rituálé. Simogatja, beszél hozzá, közben bekeni, így sokkal kellemesebb. :D
2009. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:) az én férjem is ilyen édes!!!:) köszike
2009. okt. 28. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Én mikor megtudtam ,hogy útban Abigél,máris rohantam venni és kentük az első pillanattól:))

Ennek ellenére mégis szanaszét repedtem és csak tovább fogok mert még csak a 31-ben vagyok:)


Amúgy én BabyDream-es krámet hazsnáltam:)

2009. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van kimondottan terhességi csíkok elleni krém (az istenért nem jut eszembe a neve...), ami persze elég drága.

Nekem a Nivea vált be (extra száraz bőrre).

Tényleg minél előbb, annál jobb! Persze egyik sem garantálja, hogy nem lesznek csíkjaid, az sok mindentől függ, de ha idejében "harcba szállsz", ha lesznek is, nem fognak kirepedezni.

2009. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességemnél a 4. hónaptól kentem, és nem repedtem. Reggel AVON-os terhességi csíkok elleni krémmel, este babaolajjal. Nekem ez így nagyon bevált. Most én is 9 hetes vagyok, pár hét múlva kezdem kenni...
2009. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a 4.hónaptól kezdtem el kenni minden este DM-es Babylove pocikenőccsel + babaolajjal. Nagyon szép a hasam, egyáltalán nem repedt szét. Egyébként ez szerintem nem krém kérdése, legfeljebb javíthat valamit a dolgon.
2009. okt. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én végig niveával kentem, egészen a terhesség végéig nem is volt probléma. Az utolsó héten kezdett picit repedezni, valószínű hirtelen nött a pocim, és arra emlékszem, hogy nagyon-nagyon viszkedett. Mindig fürdés után kentem, az utolsó héten akkor is mikor viszketett, persze mikor volt rá módom, mivel állandó jövés-menésben voltam.
2009. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23:33-as vagyok. Elfelejtettem írni, hogy mikor megtudtam hogy terhes vagyok, onnantól kentem a hasam rendszeresen.
2009. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier sárga testápolója vált be.24 óráig hidraltál, és feszesít is.És nagyon fini az illata, puha a bőr tőle:)De majd meglátjuk, hogy a 40.héten is így vélekedek-e :D
2009. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A terhességi csíkok a laza kötőszövetek miatt alakulnak ki.Ezért nincs mindenkinek.A krém nem sokat segít,de azért kenheted,ha megnyugtat.
2009. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!