Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 honapos babam 4,8 kg,...

2,5 honapos babam 4,8 kg, kinkeservesen ha megtomom eszik 60-70et. Egesz nap 500-550et, miert ilyen keveset, mikor egy hosan 130akat bevagott?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy kínkeservesn megtömöd? :o
2010. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyivel született?, Anyateje baba vagy tápszert kap? Mit értesz a megtömésen? Miért méregeted? Mennyi időt bír ki egy-egy evés után? Láthatóan nyugtalan vagy megelégszik annyival, amit magától elfogyaszt?
2010. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3,5tel szuletett, megtomom az az, hogy sir, mikor a szajaba nyomom az uveget, kettot nyel, megint sir, elrantja a fejet, ha kiveszem a szajabol, uvolt, gondolom ehes. 50 utan almos, elalszik, viszont igy nem tudom, hanykor etessem meg legkozelebb.
2010. nov. 19. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem izlik neki a tápi?
2010. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy a cumisüveg cumija nem tetszik neki...
2010. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szájpenésze van, fáj a torka, mozognak a fogcsírái, be van dugulva az orra, stb. Olyan, mint a szopási sztrájk. LLL.hu-n nézz utána, jó tanácsok vannak.
2010. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Beba-t eszunk, eddig imadta. Mar probaltam mam uveget, aventot, egylyukut, ketlyukut, semmi.
2010. nov. 19. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg csak a tápszerrel van valami baj,márminthogy vmiért nem ízlik már neki!Próbálj meg váltani!
2010. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Még az jutott eszembe,hogy nem nagyon meleg a tápszer??Az én fiam is ezt csinálta mire nagynehezen rájöttem,hogy ő szinte már teljesen hidegen szereti a tápszert!Végül is csak kiszívogassa a babód csak szép lassan mert ugye éhes,próbáld meg teljesen szobahőmérsékletűre hűteni a tápszert!

2010. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!