Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amióta elkezdett szilárdat...

Amióta elkezdett szilárdat enni a lányom nem bir kakilni, van h 2 - 3 naponta van kinkeservesen széklete! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapos , imádja az almát a banánt a krumplit a húsokat de minden megfogja a hasát.

A szilva és a barackok sem segitenek neki.Szopizik még 2-3 alkalommal!Vizet kb 100 ml iszik naponta.Mit adjak illetve hogyan készitsem neki az ételeit h ne legyen ilyen nehéz neki a kakilás?


2009. márc. 20. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
adj neki kamillateát, kicsit cukrosan, és a reggeli első étkezés előtt. az egy kicsit könnyíheti
2009. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg a paradicsom püré v. ivólé? Vagy a natúr Danone Aktivia?
2009. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon keveset iszik. Az én babám meg lehet hogy sokat, de napi 1 liter vizet megiszik. Mondjuk én evés közben is mindig itatom és folyamatosan kéz közelben van neki. Szerintem sokkal több folyadékra lenne szüksége. Nekünk fordítva van. Míg szopott, 5 naponta kakilt, most napi ötször. 11 hós, és egy hónapja nem szopizik. Próbálj hígabb főzeléket adni neki és tornáztatni. Hogy áll a mozgással?
2009. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok... én nem hiszem hogy jó rászoktatni a kamilla teára vagy a hasonlókra, mert ha elhagyod, később beöntés lesz a vége. (most lehet lepontozni) de ez így van.
2009. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem szokott rá a baba, a lázmérőzésnél is azt mondták, hogy hozzá fog szokni, és nem tud majd kakilni magától. Ehhez képest azóta sincs baja a kakival, kamilla és lázmérő nélkül sem. Nem hiszem, hogy pár kortytól rászokna...Bár minden baba más
2009. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem issza meg a teát és a gyümölcsleveket sem csak a vizet, sűrűn kinálom vizzel , de szerintem is kevés amennyit iszik.

Próbálgat mászni , de még csak kúszik , nem viszi túlzásba a mozgást fél órát is elvan egy helyben játszva , gondolom ez is baj.

Köszi a válaszokat majd próbálkozom a több folyadékkal!

2009. márc. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!