Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaralás alatt mit egyek...

Nyaralás alatt mit egyek majd, hogy ne hízzam vissza amit kínkeservesen fogytam le?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor a többiek egész nap esznek -isznak ? Milyen finomságot vegyek amit én is ehetek -ihatok büntetlenül és mégsem érzem magam "kirekesztve" ?
2011. máj. 15. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásokba esni, de a nyaraláson azért elég sokat mozogsz ahhoz, hogy megengedhess magadnak egy fagyit, vagy egy kis krumplit. egyél zöldségsalátákat, halat. Figyelj arra, hogy mikor eszed, röplabdázz, ússz, sétálj nagyokat a városban, és ne gondolj ilyen dolgokra. Ráérsz azután, mikor hazaértél. :)
2011. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a bolti gyümölcsös joghurtokat eddig is szerettem, de most már friss gyümölcsöket is eszem hozzá, így még finomabb, és még jobban is laktat + egészséges.
2011. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál házikészítésű jegesteát, light colát, cukormentes limonádét. Nyáron úgyis általában borzasztó meleg van, az embernek nincs is kedve enni. Sok-sok gyümölcs lehűtve isteni nasinak, fagyi is beleférhet néha, strandos kajákból is belefér egy gyros, egy szelet pizza, csak akkor sportolj többet, menj el egy órára futni, ússz, röpizzetek.
2011. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A nyaralás miatt ne aggódj, én olyankor mindig fogyok 2-3 kilót, pedig a szállodában a svédasztalról már csak kíváncsiságból is többet eszik az ember, mint amennyire tényleg éhes. Viszont nyaralás alatt rengeteget mozgunk, egész nap úszunk, gyalogolunk, így nemigen marad meg a kalória rajtunk. Ha mediterrán vidékre mész, ott meg eleve sokkal diétásabban főznek, főleg hal, grillezett húsok és zöldségek vannak az éttermekben.
2011. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan egyél-igyál bármit, amit megkívánsz...és ússz, fuss, kerékpározz, kirándulj a nyaralás alatt ;)
2011. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

gyümölcssaláta, zöldségsaláta, túrós, gyümölcsös fagyi

ha kajálda akkor zöldséglevese, tojásleves, husos leves, rizs, párolt zöldség, csirke, hal, hús, roston, grillezve, de vihetsz te magad is abonetett, korpás pászkákat, kekszet, kölest-ha rágcsáltok pl út közben

sós lében tonhalkonzevr, abonett sandwich ha pl nagyobb áruházba mentek starnd elött venni ételt, pár db zöldség, korpás kifli, kaszinótojás, kefír, csmellsonka, virsli

de egyél nyugodtan belefér néha a gofri, palacsinta is

gyros

2011. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát pl. lehet rágcsálni répát, brokkolit, cukkinit, uborkát, retket, paradicsomot. paprikát... a lehetőségek tárháza széles :)

Vidáman ropogtathatsz büntetlenül :)

2011. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

attól függ hová mész... ha a balatonra akkor van okod aggódni mert ott a sok hízlaló strandi kaja, mint az olajban tocsogó hekk kenyérrel, meg pizza. ha arab országba akkor biztosan fogyni fogsz mert ott a svédasztal 80%-a tiltólistás ha nem akarod WC-n tölteni a holi-dayeket.

egyébként meg tényleg ha sokat mozogsz akkor nem érhet baj, max ha felcsúszik egy-két kiló azt itthon ripsz-ropsz leadod. sztem a nyaralásnak nem kéne a megszorításokról szólnia, egyél nyugodtan fagyit mindennap, max ne tömény csokisat hanem vmi gyümölcsöset és kész... ebédre pizza este vmi lájtos sztem az is belefér, csak ne mindennap.

2011. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a többiek is egész nap esznek és te is,nem csak te fogsz hízni.úgyhogy mozogjátok le együtt!:)pl vigyétek a bicikliket,vagy görkorit,vagy fussatok!nyaralás alatt is lehet sportolni nem?;)
2011. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!