Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám rengeteget bukik. Akár...

Babám rengeteget bukik. Akár a következő szopi előtt is fél órával. Normális ez? Hány hónapos korukig buknak? Más babája is bukik akár 4x-5x 1-1 evés után?

Figyelt kérdés
10 hetes,anyatejes,szépen gyarapszik, heti 15-20 dkg.okat.
2009. jan. 12. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
18 hónapos korukig buknak a babák,és normális jelenség mindaddig,amíg ez mellett a bukás mellett is rendesen gyarapszik,jókedvű baba.Ahogy írod nálatok ez van,így sztem minden rendben.Más baba is bukogat,de amíg gyarapodás van,nincs baj.
2009. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kislányom 4 és fél hós és a mai napig is sokat bukik. Van hogy az evés utáni böfivel ,,ömlik" ki belőle minden van hogy evés után 1-2 órával mikor hanyat fekszik és gagyarászik egyszerűen visszajön neki. Elég kellemetlen de már hozzászoktam a napi többszöri öltözéshez. Nem tudsz ellene mit tenni, valószinűleg nyitva van még a gyomorszájjuk és ezért buknak ennyit. Az én picim 3200 g-mmal született és pont ma mértük fürcsi előtt, már 7 kg. Szóval szépen gyarapszik és nagyon jókedvű. Majd egyszer kinövi.
2009. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!!! :)
2009. jan. 12. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is nagyon sokat bukottt, de ahogy elkeztük a szilárd táplálékot adni egyre kevesebbet bukott. majd egyre ritkábban és el is marad.

15 hónapos kisfiú anyukája.

2009. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!