Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom fél éves, rengeteget...

Kislányom fél éves, rengeteget bukik, ez normális?

Figyelt kérdés
Már 1hónapos kora óta a bukásmentes milupa milumil AR tápszert eszi,most már gyümölcsöt,zöldségeket is.A doktornő azt mondja 1 éves korig nem kell foglalkozni a bukással,de én aggódok,mert olyan mennyiségeket bukik fel,hogy olyan mintha hányna.Valakinek van hasonló tapasztalata?Tényleg nem kell aggodnom?
2009. máj. 30. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj gasztroenterológussal!
2009. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy érted,hogy bukik? Már tud menni?
2009. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! 7 és fél hós kisfiam is elég bukós (bár azért nem annyira mint a te babád, nem hányásszerű a bukása). Védőnő látta (egyik reggel pont kajcsi után kellett vizitre menni és akkor bemutatta a reggelijét szegénykém) és át kellett állnunk a sűrűbb állagú kajcsikra. Így napközben csak főzeléket, tejpépet, gyümölcsöt kaphat, reggelire és vacsira adhetok neki anyatejet vagy tápszert. A vacsi elég jól benne marad, a reggeli úgy ahogy, a napközbeni bukásokat illetően nagyon sokat javult a helyzet. Nem tudom hol tartotok a hozzátáplálásban, de esetleg egy próbát megér ez a módszer.
2009. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én unokám is kb. 6 hónapos korában kezdett bukni,de volt olyan nap,hogy 8szor 10szer is át kellett öltöztetni, aztán kb. egy hónap múlva megszűnt. Ma sem tudom,mitől volt. Orvossal beszéltünk,ő is azt mondta,ne foglalkozzunk vele,magától meg fog szűnni. Még arra gondoltam,a mi babánk akkor kezdett kúszni-mászni,rengeteget mozgott evés után is. Lehet,hogy az is közrejátszott.
2009. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! az én nagyobb lányom is nagyon bukós volt. Naponta 5-6 alkalommal is át kellett öltöztetni, mert borzalmasan tudott kinézni. A tiszta ruha is kb. 10 perc után csupa trutyi volt :)) Aztán egyre ritkább lett a bukás és a végén magától el is maradt. Ez kb. 9 hónapos korában volt. A mennyiség miatt ne izgulj, mert az nem tisztán az elfogyasztott étel, abban már sok nyál és egyéb emésztőnedvek is vannak. Addig, amíg rendesen fejlődik a kislányod és őt nem zavarja, nem kell semmit tenni. Ha rendesen hízik, akkor nincs komoly gond :) Ha az lenne, a doktornő se hagyta volna annyiban..
2009. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Gondolom, már sokat mocorog a babád és az bizony kicsit megkavarhatja a kis gyomrát..lehet ez is a bukások oka...
2009. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,sokat segítettek.
2009. máj. 30. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!