Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit írt fel a bőrgyógyász...

Mit írt fel a bőrgyógyász koszmó ellen? Babe sampon nem használ, esténként olajos kenegetés szintén nem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A védőnőm, és még több anyuka ezt dícsérte nagyon!!

[link]

2010. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nincs melege a sapi alatt?

Az én lányomnak mindig akkor koszmosodott be a kis feje, ha nagyon beleizzadt a sapiba. Azóta vékonyabb sapit használunk, vagy olyat amiben szellőzik a kis feje.

2010. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi azt a készitmény használtuk, amit az első válaszoló irt, tényleg jó. Bár nemtom, hogy milyen olajt használtok, ez is úgy működik, mint pl a babaolajos verzió.
2010. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyerekdoki nekunk szaliciles alkoholt javasolt. kb 200 forint volt a patikaban. Es valoban segitett, szuper volt.

Azota mindenki meg van elegedve vele, akinek tovabbadtam az infot.

Kar, hogy en mar aznap este megvettem a nem tul olcso babe sampont, amikor felfedeztem a koszmot, a dokival meg csak a kovetkezoheten talalkoztunk...

A sampon sem rossz, de az szaliciles alkohol praktikusabb.

2010. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem Seba Med sampont, jó is volt, csak marha drága. Az olaj is bevált.
2010. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha egyik sem jön be, én most olvastam a olívaolajos szappanról...elvileg az jó

sok sikert(:

2010. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!