Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menstruáció idején lehetséges,...

Menstruáció idején lehetséges, hogy megváltozik a tej íze, esetleg csökkenhet a mennyisége?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, most jött meg a menstruációm a szülés óta először.Úgy veszem észre, hogy nem úgy szopik a babám, mint általában szokott, most hogy megvan. Keveset és olyan nehézkesen is.Mintha nem ízlene neki.Más is tapasztalt ilyet?
2010. nov. 19. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, mert az én kislányom, ahogy megjött leszokott a cicizésről. 7 hónapos volt. Többet nem kérte. Nem volt szerencsénk.

Ez persze nem törvényszerű, barátnőm a gyerek 3 hónapos kora óta mensizik, a kisfiú elmúlt egy éves, és még legalább 5x szopizik naponta.

2010. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, és igen.


Szülés után 4 hónappal jött meg először, és azóta még 3x. Mindahányszor csökkent a tejem mennyisége kb 25%-kal, és a fiúk (a fiam és a tejtesója) is kevésbé fogadták el a tejet, kevesebbet ettek belőle ilyenkor. Menszi végeztével megint visszaállt a szokásos mennyiségre.


Én csak fejem, mert nem szopik, innen tudom a mennyiségeket.

2010. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor megvolt, semmi változást nem tapasztaltam a babámnál. Ugyanúgy cicizett. Igaz a mennyiség kicsit lecsökeknt de elég volt így is. szerintem mindenkinél más
2010. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!