Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vegyek járókát a...

Szerintetek vegyek járókát a 16 hónapos kisfiam születendő testvérének, ha majd mászni kezd a tesó, vagy meglesznek egymás mellett is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már csak azért is vennék vagy kölcsönöznék egy járókát, mert a nagyobbik óhatatlanul is meglökheti a picit, még nem fog tudni úgy vigyázni, aztán meg sok tesó féltékeny is...Jobb az a járóka, hidd el.
2010. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenképp.ha nem tudsz rájuk figyelni,akkor valamelyiket tedd majd be,mert nem szándékosan is nagy kárt tud a kicsinek okozni.
2010. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem fölösleges, mert a nagy állandóan be fog mászni. Legalábbis az én nagylányom mindent úgy és ott akar csinálni, mint a kisöccse. A babakocsiba is állandóan mászik rá, ugrál rajta, a kicsi egész strapabíró:)))És persze mostanra (8 hós a kicsi)egész jól összeszoktak, bújnak össze, mint a malacok. Persze gyepa is van bőven, de ezt nem lehet teljesen kivédeni. Mondjuk sok házimunkát nem tudok végezni. Sok boldogságot!!!
2010. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2010. nov. 20. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
vettél a kistesonak kompot?
2022. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!