Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikergyerekekkel kutya az első...

Ikergyerekekkel kutya az első perctől fogva? Mármint van egy basset houndom, szerintetek mi lesz, ha meglesznek a babák?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, fogalmazd át a kérdést, mert így értelmezhetetlen.
2009. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem kegyetlen hányingerem volt, nagyon szenvedtem, de van olyan, aki tök jól viseli.
2009. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mármint van egy basset houndom szerintetek mi lesz ha meglesznek a babák?
2009. aug. 25. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
:) Oké, akkor másról van szó. Nekünk is van kutyánk, mikor hazajöttünk, bemutattuk a gyereket a kutyának, megszagolta, megszerette. Még többet takarítottam, mint baba előtt, és nem hagytam őket egyedül.
2009. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tehát nem lehetetlen baba mellett.
2009. aug. 25. 16:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, csak tényleg oda kell figyelni! Nálunk van kert, de bent van a kutya, és így is jól működött. Sok sikert!
2009. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát ilyenkor én mindig elgondolkodom, hogy miért olyan nagyon fontos kockáztatni? Nincs egy szülő, kedves szomszéd, testvér, stb. akinél elférne a kutyus, amig nagyobbak nem lesznek a gyerekek? Iker vagyok én is, anyukám majd összecsinálta magát mamámmal egyetemben, hogy a lakás és mi is rendben legyünk, iszonyatosan ki voltak merülve az első fél -egy évben. És két gyerek kétfelé mászik, majd fut... a kutyának pedig újdonság a sírás, kapálózás, arról nem beszélve (Mert én is nagyon nagyon szeretem a kutyusokat), hogy elhanyagolva fogja magát érezni, mert még egy gyerek mellett is azt javasolják, akármilyen fáradt is az ember, minden nap kicsit foglalkozni kell vele is, mert féltékeny lesz (mert okos állat, megérzi, ha mellőzve van). Két gyerek mellett tényleg úgy gondolod erre lesz még erőd, energiád? ... Őszintén tisztelem a kitartásod! Sok szerencsét kívánok, és remélem nem haragszol meg rám, amiért én azt mondom, más megoldást keresnék. Boldog Babázást!
2009. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy basset hound nem egy pitbull...


Én nem aggódnék a helyedben. A magam helyében sem aggódom: menhelyi keverék kutyusunk van, játékos, lakásban él, mellé várjuk a picit. Egyedül kettesben sosem lesznek hagyva, gyerekszobába tilos a bemenet, amikor hazamegyek vele, bemutatom neki, és még a gyerek is őelőtte lesz a rangsorban.


Nincs rossz kutya, csak rossz gazdi. Ezenkívül én is felnőttem kutya mellett, soha egy harapás, egy morgás nem ért...

2009. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg aki vállalta a kutyát az ne dobja el a gyerekek miatt. A kutya is egy élet aki rád bízta magát!<--ezt nem a kérdezőnek írom. Amúgy nem féltékeny lesz, amit ti annak neveztek, azok dominancia problémák. Ha meg van nevelve, és tudja ki az úr a haáznál akkor nem lesz baj.
2009. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggaszd magad!Én 4 hónapja szültem,és van 2 kutyulink a lakásban,akik imádják a kislányomat.Amikor a kórházból hazajöttünk,akkor megmutattuk nekik a picit,és mindennap megszagoltattuk velük,hogy érezzék a babaillatot.Ezek a kutyuk nekem ugyanúgy fontosak mint a pici babánk,és csak azért mert ő lett,nem tudnék lemondani a két kutyusról,akik ráadásul munkakutyák,és megérdemlik a lakásba pihenést.Takaríts majd alaposan,ismerkedtesd meg a piciket a kutyusoddal,és ami fontos: Szeretgesd a kutyát ugyanannyit mint eddig,nehogy elhanyagoltnak érezze magát,és akkor szeretni fogja a babákat.És szerintem az sem baj,hogy egy picit több bacival ismerkednek majd meg a babák tipegős korukban.:)Én naponta felmosok domestossal,de nem fertőtlenítek halálra mindent.Sok boldogságot a babákhoz! :)
2009. aug. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!