Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esténként hogy alszik el 9...

Esténként hogy alszik el 9 hós babátok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom általában úgy alszik el, hogy megeszi a tápszerét és már alszik is, nem mindig büfizik és belehet rakni az ágyába. De van, hogy forgolódik és úgy alszik el az ágyunkban. Kicsit nyűgösebb, mert jön a foga és meg is ébred néha éjjel.
2010. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is tápszeres, megeszi a tápszert, és már közben elalszik, és bele teszem a kiságyba, éjjelente néha felsír, most már sajna, van rá példa, hogy mire bemegyek hozzá, vagy ül vagy áll, de szerencsére elfektetm és alszik is reggelig.
2010. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


en elrontottam az altatasat :(

egyszerre 5 foga jott es abban a honapban koltoztunk is.hagytam, hogy a kezemben aludjon.azota napkozben le sem tehetem.aztan jott egy infulenzas betegseg es azota csak velem alszik :(

eredetileg vacsi kozben elaludt es letettem az agyaba.napkozben is eves kozben aludt el es akkor is csak letettem es csinalhattam a dolgomat.

most szivok a sajat hulyesegem miatt....de ugy szenvedett szegenykem, nem volt szivem letenni :(

2010. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én kisfiamat berakom az ágyába megissza a 200ml- tápszerét aztán alszik is.

Igaz már 2-3 napja nyűgös mert szerintem jön a foga.

De annyira azért nem gáz.

2010. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 8 hónapos korában javult meg. Előtte csak cicin aludt el, de nagyon sokára. Azóta leteszem, és alszik. Ja, sajnos a cumi az kell.
2010. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is megissza a tapszeret majd beteszem a kisagyba. Ha almos akkor mar alszik is, ha nem akkor felall es addig jarkal korbe korbe a kisagyba meg mondogat amig egyszercsak elfarad es hirtelen csend lesz a szobajaban. Ilyenkor bemegyek es mar ki van dolve, alszik.
2010. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!