Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FOGMOSÁS. Hogyan szerettessem...

FOGMOSÁS. Hogyan szerettessem meg vele a fogkrémmel való fogmosást?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret fogat mosni.

DE:

1. nem engedi, hogy én is megmossam a fogát. Na, jó, kicsit engedi, de az nem lesz alapos. Ő persze nagyon szeret a fogkefével maszatolni a szájában.

2. A fogrémes fogkefét elhajítja...


Másnak tapasztalat? Hogyan küzdötted le ezeket az "akadályokat"?


15 hónapos kislány anyukája


2010. nov. 19. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen fogkrémet használtok? Nem találsz olyat, amit szeret. Az én fiam 14 hós, nekem épp az ellenkező problémám van, egész fürdés közben suvickolni kell a fogát, és repetát is kér a fogkrémből. Nenedentet használunk.

A másik: a fiam nagyon kacagós, könnyű megnevettetni és szereti a fura szavakat. Mikor mosom a fogát és nem akarja nyitva tartani, ilyen szavakat mondok neki, ezért nyitja a száját, csak hadd hallja megint. Nálunk a "suvickol" a sztár épp most.

2010. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Colgate gyerek fogkrémünk van, és az éhenkórász gyerekünk azt hiszi, hogy az a "desszert" vacsora után, mert lecuppogja azt a pici fogrémet is, utána meg a vizet szívogatja a fogkeféből. + Jól esik neki, hogy az ínyét is masszírozzuk. Eleinte nem volt ilyen könnyű, de nem erőltettük, persze minden este rendszeresen próbálkoztunk. Ma kb. 10 percig mostuk, mert üvöltött, amikor ki akartam vinni a kefét.. (Az arcához meg hozzá sem lehet érni egyébként, sír, ha az orrát meg akarom törölni, csoda , hogy a fogmosás ilyen favorit tevékenység!

Szerintem kis idő, és javul a helyzet!!:)

2010. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!