Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettetek széket-fotelt...

Mikor vettetek széket-fotelt a gyermeketeknek? Milyet vettetek, mikor ült bele? Adnátok tanácsot, hogyan szerettessem majd meg vele?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam arra gondoltam, veszek neki egy hintaszékecskét, vagy valamilyen kis apró széket. Azt mondták, hogy próbáljam meg, hogy a bilin később jobban megüljön.
2011. szept. 7. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annó csináltam neki szivacstöméssel fotelt, kb 13-14 hós lehetett. Akkor kapta a BABA IQ dvd-t, velem végignézte (fél óra), aztán már egyedül is végigülte a fotelban, reggel mindig így itta a tejét, kakaóját, hogy fotel és Dvd-je, így ült meg csak egy helyben, és az innivaló is elfogyott.
2011. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kisasztal-kisszék az etetőszékből lett neki, kb 14-15 hósan szedtem szét: ott evett, gyurmázott, rajzolt stb (vagyis jelen idő, mert még mindig, majdnem 3 éves).

Kis fotelt is kapott (ikeás), de soha nem ült bele, mert ott akart ülni velünk a nagyfotelban/kanapén, nem akart különcködni a kicsiben. Úgyhogy kidobott 8ezer ft volt :(

2011. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!