Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy süssek a lányom 1....

Hogy süssek a lányom 1. szülinapjára tortát, milyen hozzávalokat használhatok? Én csoki vagy gyümölcstortára gondoltam de nincs gyakorlatom a sütésben, hogy csináljam? Gyümölcs torta akkor pudingot, zselatint használhatok, ti milyen tortát adtatok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

ha amúgy nincs gond az evéssel, nem allergiás semmire, akkor a torta is lehet bármilyen a gyümölcs jó ötlet, ha tudsz csinálni piskótát az legyen alul, puding mehet rá és gyümi, mi a zselatint csak vékonyan öntjük épp csak azért, hoyg ne száradjon meg a gyümi teteje, most mehet rá mandarin banán kivi, szép színes lesz és gusztusos.

különben nyugodtan vehetsz kész tortaalapot is, elvégre a kensérben is van mindenféle, elkerülni nem tudod a tartósítókat legfeljebb csökkenteni, ezért inkább te süsd a lapot, nem egy bonyodalom én a neten keresem a recepteket.( pl. fakanal.hu)

2009. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én az első szülinapra sütöttem egy sima piskótát, és vanília pudingot tettem a rétegeibe úgy hogy őszibarack konzervből a barackot apróra vágtam és azt is belekevertem a pudingba... a külső máz pedig a rég bevált porcukor és rama-margarin habosra kikeverve + egy pár csepp málnaszörp, hogy rózsaszín legyen, és színes szórócukor .. :) Fini lett és nyugodtan ehetett belőle... Isten éltesse a kislányodat! :)
2009. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm barackos tortát csinált a lányának,csak azt nem tudom,hogy joghurtos volt,vagy túrós.
2009. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!