Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik 4 hónaposan...

Mennyit eszik 4 hónaposan átlagosan egy kisbaba? A miénk mostanában nagyon rosszul eszik. Tápszeres és max 180 at eszik.

Figyelt kérdés
De ez nagyon ritka és van hogy csak 100at. Persze utána fél óra múlva nagyon éhes. De egyszerre nem tud sokat enni. Kb 100 nál elkezd sírni, de nem kell neki a táp, csak víz vagy tea. Már sok tápszert megpróbáltunk a többi még ennyire se vállt be. Mikor múlik már el a hasfájás? Vagy mi más lehet a baja?
2010. nov. 20. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy megböfizteted és utána folytatod. A 180 miért kevés? az enyém 6 hónapos, és 180-at eszik, ha eszik; pedig nagyétkű baba. A beba tápszernek nagyobb a javasolt mennyisége, minden más általam ismert tápszer sokkal kevesebbet ajánl (de 30-al biztos), ha esetleg azt eszi a babád.
2010. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém bár anyatejes, de lefejt tejet kap így pontosan tudom mikor mennyit eszik. Jelenleg 5 hónapos. Visszakerestem a füzetet amibe naponta írok, 4 hónaposan 120 max 140-et evett meg egyszerre, mindezt 3 - 3,5 óránként. És az éjszakákat végigaludta, tehát nem volt éhes. Minden baba más, ha a Tiéd annyit eszik akkor annyi kell neki. Ne erőltesd mert rosszabbat teszel vele.
2010. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
huuu te jó ég, nagyon kikerekedett a szemem mikor olvastam amiket írtok...a kisfiam ma 5 hetes, anyatejes és a mérleg szerint 140et simán megeszik már....és jó a mérleg
2010. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát nekem is kerekedik a szemem.


kislányom 3,5 hónapos. mostanában 60-90-et eszik 3 óránként. igaz korababa volt, anno 1,5millivel(!!) kezdtük a hamizást :) nemrégiben megette a 120-at is, de most visszaesett.

2010. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az èn 11 hònaposom max 150-160ml tàpot iszik meg. Szerintem nem kevès a 180ml!
2010. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem értem mi ebben aprobléma. Az én lányom lassan 1 éves és életében nem evett meg 130ml -nél többet, pontosabban 3x előfordult hogy 180-at evett a tápszerből, de ezen kivül soha. Sokszor eszik és keveset, 4 hósan napi 12x szopott...
2010. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!