Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos lesz kislányunk és...

7 hónapos lesz kislányunk és csak körtét erzik délben. Napi 5ször tápszert. Mivel hoztátok meg babátok étvágyát?

Figyelt kérdés
semmi sem eszik meg csak a körtét.Lehet, hogy a hiba az én készülékemben van, mert 2szer félrenyelt amikor elkezdtem a hozzátáplálást, lassan 7 hósak vagyunk és csak körtézünk.
2010. nov. 20. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
körtét eszik:)
2010. nov. 20. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Délben ne kináld körtével. Adj neki fözeléket,akkor,amikor már éhes. Előbb-utóbb meg fogja enni. De ha mindig kap körtét,akkor nem fog megenni mást. Szóval a tápszer előtt etesd.
2010. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg adjál neki körtét és ahhoz tegyél valamit! ( banán alma csirkehusi) Fokozatosan egyre többet. Mi a sütőtökkel voltunk így és a doktornénink ezt javasolta. Azt mondta " ha azt szereti a gyerek azt kell neki adni" Azért a nap többi részében próbálj meg mást kóstoltatni vele hátha még valami megtetszik neki.
2010. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek az utolsòval! Az alap legyen a körte ès adj hozzà màs izeket is. Mi az elejèn mindenhez (gyümihez nem:) ) brokkolit adtunk, majd rizses tejpèpet.
2010. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!