Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányotoknak...

Másfél éves lányotoknak vennétek játékbabakocsit karácsonyra? Vagy ő még kicsi ahhoz!

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már nem kicsi hozzá,vegyél nyugodtan!:)
2010. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem vehetsz neki nyugodtan.
2010. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem még túl kicsi a szerepjátékokhoz!!!

Majd kb. 5-6 éves korában szeretne babakocsit...


Ne vedd meg előre, mert az nem jó, ha hamarabb kap meg játékot, amihez csak később lesz érett (előbb megunja).

2010. nov. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze! Az én lányom 15 hónapos, ő is kap egyet karácsonyra. Már kb 1 éves kora óta imádja tologatni a játszóházban és ha vendégségben vagyunk, akkor is csak azzal játszik.
2010. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 20 hónapos a kislányom és van egy kis játék babakocsija. Nagyon szereti pedig már rég óta megvan neki. De ez az a kicsi ami a mérete, nem az a nagyobb amit már 5-6 évesen tologatnak. Melyikre gondoltál?
2010. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is volt már másfél évesen játékbabakocsija, nagyon szereti azóta is, 2 éves.

Van játékhordozója és játékbevásárlókocsija is, mindet nagyon szereti hurcolni, tologatni.

2010. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fiaim lelkesen tologatták ennyi idősen már a nagylányom játék-babakocsiját. Ölelgetik a babát, tologatják körbe, stb.

Simán vehetsz neki!

2010. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is másfél évesen kapott babakocsit.Imádja.Már 3 éves és még mindig az egyik kedvenc játéka.Nyugodtan megveheted neki szépen eljátszik már vele.
2010. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, vehetsz. Az én lányom is azt kap, bár ő még nincs 1,5 éves. Szereti a tologatós, húzogatós játékokat. Mostanában épp az igazi babakocsit tologatja, fel kell emelnem őt, ő kapaszkodik és együtt toljuk a kocsit, visong örömében. Szerintem már a te lánykád is örülni fog neki.
2010. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kicsi hozzá. Az enyém 17 hónaposan kapott, imádta már aznap és nagyon sokat játszik vele.
2010. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!