Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamnak hogy adjak...

1 éves kisfiamnak hogy adjak tápszert, mikor szinte semmit nem eszik meg, ami pépes? /csak a darabosat/

Figyelt kérdés

Csak vizet iszik / néha teát/, a tápszert nem fogadja el sem sima pohárból, sem csőrösből. Eddig kanállal ette a tápszert, kevertem bele bio gabonapépet, vagy gyümölcsöt, de már nincs ötletem.

Lehet, hogy ez időszakos és később elfogadja majd? A banánt és az almát is csak úgy eszi, ha felvágom pépkánt nem kéri.


2010. nov. 21. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj bele egy kis kaKAÓT VAGY babakávét tenni, esetleg ha nem allergiás akkor adhatsz tejet, hátha azt megissza, vagy ízesített tápszert.
2010. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

1 évesen miért kéne a banánt és az almát pépesen enni????

Adj neki tejet, lehet azt meg fogja inni.

Ha meg nem, hát nem. Ennyi... Nem tudod beletömni..

2010. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A rendes ételt sem fogadja el?Minek neki tápszer,mikor kakaót és tejet meg karamellt is ihatna? És ehetne mindent??
2010. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én simán beletöltöttem cumisüvegbe, ha ilyen volt. Abból megitta.
2010. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Adj neki màs tejtermèkeket (joghurt, sajt, tùrò). OK,h kell a tej,de ilyenkor màr nagy választèk van egyèb tejtermèkböl ès pròbàld meg a tàpszer pàr hèt mùlva ismèt.
2010. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tejterméket eszik, akkor elegendõ kálciumhoz juthat. Sajtok, joghurtok, túró, kefir, stb...

Fözhetsz neki tejjel készülõ èteleket is, pl.: tejbegrizs, tejegriz, tökfõzelék, mákosguba, spenót.

2010. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főznék neki tejbegrízt, de nem eszi meg, a gyümiket azért pépesíteném, hogy bele tudjam keverni a tápszert, de csak úgy eszi, ha felvágom, ami nem baj, de abba hogy keverjek tápszert. A tejet sem issza és a kakaót sem! Ált. csak darabos ételeket eszik, ami nem gond, csak abba hogy vegyítsek tápszert? A cumisüveget pedig 8-9 hónapos kora óta nem fogadja el, akkor tértünk át a kanalas tápszerre, majd az általam készített tejpépre! Joghurtokból meg sajtból pedig nem tudok napi olyan mennyiséget adni, ami felérne egy-két adag tápszerrel...lehet, akkor feladom!
2010. nov. 22. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!