Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mivel kezdjem a...

Hogyan és mivel kezdjem a hozzátáplálást? A gyümölcs levével vagy a péppel?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hetes. Nem szeretném megvárni a betöltött 4. hónapot, mert a tápszerrel nehezen boldogulunk.(kb.9-et próbáltunk már ki és mindegyikkel volt valami gondunk)Segítenétek hogyan csináljam?
2010. nov. 21. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csak próbáld meg kihúzni valahogy, nagyon-nagyon kicsike még ő. Azt mondják, hogy almalével kell először kezdeni. De nekem a két gyerekemből egyik sem ette meg, nagyon savas. Én megpároltam az almát, és a főzőlével összeturmixoltam, úgy szeretik.
2010. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az almát megreszeltem és keksszel adtam nekik,úgy szerették.
2010. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok várni, mert tápszeres már hosszú hetek óta. 3700grammal született, most 7200gramm és elég nagyétkü baba.Viszont a tápszerrel gondok vannak, hol görcsöl, hol kiütéses, hol pedig rengeteget bukik. Ezért sürgetem a dolgot. Az alma levét mivel préselitek ki, vagy hogyan készítgessem el az első kóstolókat?
2010. nov. 21. 21:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Almareszelővel lereszeled vársz vele egy kicsit és levet enged, kicsit megnyomkodod és kész. De én egyébként egyből a pépet adtam pár kis kanállal...
2010. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a péppel kezdtem egyből, almareszelőn reszeltem le.
2010. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia.mi is pont a 16.héten kezdtük.én így csináltam:

reszelt almát átnyomkodtam szűrön először 3 kis kanállal kapott második nap kicsivel több kanál levet,3. nap pár kanál pürét,4.nap kb egy ki csészére való pürét evett meg mert nem mertem többet adni pedig nagyon kért volna:)utána álltunk át a barackra ma vagyunk a 4.napon ma már annyi barackpürét kap amennyit szeretne,8 napja próbálkozunk.eddig sikerrel.holnap kezdem a meggyet de sztem keverni fogom banánnal,v almával.

2010. nov. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!